ABOUT US

As Zares Textile we have over 10 years history, and we are one of the most well-known premier and full integrated manufacturer using latest technology and worldwide exporter of exclusive woven,non denims, printed fabrics and organic cottons.

What do we produce in our group?
Such as 100% cotton / cotton elastane / bi strech / non denim / tencel / gabardine / satin / twill / popline /yarn dye... etc,

 

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİMİZ

Müşteri memnuniyetini sağlamak ve hatasız sevkıyat yapılması için sıkı kalite kontrol çalışması yapılmaktadır.
Üretiminde insan ve çevre sağlığına zarar vermeyen boya ve kimyasalların kullanılmasına özen göstermektedir. Bütün boyalı ürünlerimiz, Oeko Tex Standard 100 belgesine uygun olarak boyanmaktadır.
2 milyon metre ham bez stoğuyla günümüz moda ve trendlerine uygun olarak müşterinin isteklerini hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.

YENİLİĞE VE DEĞİŞİME AÇIK OLMAK

Günümüzün değişen trend ve moda tercihleri doğrultusunda kendi özel koleksiyonunun yanı sıra müşterilerinin yeni taleplerini karşılamada her zaman geniş seçenekler sunmaktadır.

 

" FARKLIYIZ, GÜVEN VERİYORUZ. Kaliteli, hızlı olmayı ve güveni temel alan çalışma prensipleri ile Zares Tekstil, müşterilerinin değişen ihtiyaçları için yeni ürün seçenekleri geliştirmeye devam etmektedir."

KATILDIĞIMIZ FUARLAR

PremiereVison

PremiereVison

MUNICH FABRIC START

Blue Zone

FASHION

OLYMPIA SVP