zares
BİZ KİMİZ

ZARES DANIŞMANLIK

TURİZM TEKSTİL SAN. VE TİC. A.Ş.

Dış giyime yönelik dokuma kumaş konusunda uzman olan ZARES TEKSTİL 2010 yılında kurulmuştur. ZARES TEKSTİL kendi alanında müşterilerine zengin kumaş çeşitleri sunmakla birlikte hizmeti ve kalitesiyle ön plana çıkmaktadır.

ZARES TEKSTİL, Türk Tekstil’in merkezi olan Merter’de 1000 m2’lik showroom ve ham bez deposu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Üretim farikamız Kahramanmaraşta olup, Numune kumaş showroom unda pamuklu dokuma kumaşlardan ketene, elastik kumaşlardan ipliği boyalı ve reaktif, pigment, organic cotton,sülfür boyalı kumaşlara kadar, baskılı ve düz olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile binlerce çeşit hazır numune kumaşlar bulundurmakta ve anında servis vermektedir.

Alınan siparişleri zamanında ve daha hızlı teslim edebilmek için de, hambez deposunda her an sevke hazır, yaklaşık 80 değişik konstrüksiyonda ağırlıklı ithal ve yerli % 100 pamuklu hambezler ve ithal %100 keten olmak üzere 2 milyon metrenin üzerinde ham bez stoğu hazır tutmaktadır.

Kumaş koleksiyonunu iç ve dış piyasalardaki müşterilerine sunmaktadır. İhracatımızın çoğunluğu  Almanya, İngiltere, İtalya,İspanya ve Hollanda başta olmak üzere Fas ve Tunusa da ihracat yapılmaktadır.

 

SERTİFİKALARIMIZ

BETTER COTTON INITIATIVE

BCI

OEKO-TEX

Standart 100

ORGANIC 100

Content Standart